تاریخچه شرکت پخش رویال

شرکت رویال پیشگام شرق (سهامی خاص) در تاریخ 1386/01/22 به شماره 293577در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسده است و از همین تاریخ شروع به فعالیت نموده است .مرکز اصلی شرکت در تهران بزرگراه مخصوص کرج کیلومتر 10خیابان سپاه اسلام پلاک 55 واقع است همچنین شرکت دارای شعبه در شهرستانهای تبریز،رشت،کرج،شیراز،اصفهان،اهواز،همدان،ومشهد میباشد.ضمنا در شهرستانهایی که فاقد شعبه میباشد دارای نماینده می باشد.

موضوع فعالیت اصلی شرکت طبق ماده 2 اساسنامه انجام کلیه فعالیتها در زمینه خرید وفروش وصادرات وواردات وپخش وتوزیع وبسته بندی کلیه کالاهای مجاز بازرگانی،صنعتی،ومواد اولیه،اخذ واعطای نمایندگی داخلی و خارجی اخذ وام وتسهیلات واعتبارات ریالی وارزی ازکلیه بانکها وموسسات مالی واعتباری دولتی وخصوصی داخلی وخارجی. شرکت در کلیه نمایشگاها و مناقصات ومزایدات دولتی وخصوصی داخلی وخارجی مشارکت وسرمایه گذاری وعقد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی وحقوقی داخلی و خارجی و هر نوع فعالیت مجاز مرتبط با موضوع فعالیت شرکت می باشد.

ساختار سازمانی

ساختار سازمانی برونداد فرآیند سازماندهی بوده که به عنوان چهار چوب سازمان ازآن یاد می شود و به درجه ای از رسمیت و پیچیدگی وتمرکز اشاره دارد.سازماندهی فرآیندی تقسیم کار در قالب پستهای سازمانی که بصورت ساختار سازمانی نمود پیدا می نماید. آنچه که در نگاه اول از ساختار سازمانی برداشت می گردد آرایش نیروهای یک سازمان است. در رابطه با ساختار سازمانی شاید بتوان به جرات اذعان نمود که مهمترین کارکرد ساختار سازمانی مشخص نمودن روابط رسمی میان پستهای پیش بینی شده می باشد. در حقیقت روابط موجود بین پستها ،روابط کاری و تعاملات برقرار شده بین آنها را مشخص می نماید.ساختار سازمانی تصریح میکند که وظایف ،چگونه تخصیص یابند،چه کسی به چه کسی الگوهای تعاملی سازمان را مشخص میکند.این ویژگی ساختار سازمانی می تواند نقش مهمی در رفع ابهام شغلی داشته باشد.به عبارت دیگر با مشخص شدن وضعیت فرد جهت پاسخگویی ودریافت گزارش در قبال افراد مشخص،ابهامات شغلی که یکی از عوامل نارضایتی در بین پرسنل می باشد مرتفع می گردد.

شرکت پخش رویال دارای بخشهای اصلی به شرح زیر می باشد:

حوزه مدیرعامل متشکل از حوزه های اجرایی،فروش و بازاریابی وزنجیره تامین وعرضه،دفتر حقوقی ودفتر مدیریت می باشد. لازم به توضیح است از آنجا که سرمایه های انسانی دارای اهمیت فراوان برای مالکان ومدیران ارشد سازمان می باشند منابع انسانی به صورت مجزا ودر ارتباط مستقیم با مدیران ارشد سازمان بوده تا بتواند به وظایف خطیر این حوزه به نحو احسن رسیدگی نماید.

حوزه های اجرایی شامل

  • حوزه های اداری
  • حوزه های مالی
  • حوزه های فن آوری اطلاعات
  • حوزه های دبیرخانه مرکزی

حوزه های بازاریابی وفروش

  • حوزه های بازاریابی وتوسعه بازار
  • حوزه های فروش کشوری(خرده فروشی وعمده فروشی )
  • حوزه های فروش کشوری (فروش نمایندگی و فروشگاههای زنجیره ای )

حوزه های زنجیره تامین وعرضه

  • حوزه تامین
  • حوزه بازرگانی خارجی
  • حوزه انبارداری وپخش

لازم به ذکر است تعداد کارکنان شاغل در این بخشهای مختلف شرکت بالغ بر 400 نفر بوده است که در شعبات تهران و شهرستانها مشغول ارائه خدامات با کیفیتی عالی می باشند.

معرفی رویال پیشگام

شرکت رویال با ایده خدمت رسانی به همه ایرانیان و با اعتقاد به یکپارچگی زنجیره تامین کالا تاسیس گردید.این شرکت با بهره گیری از دانش روز و تجربیات پرسنل خود و با حذف عوامل واسطه ای، از معدود شرکت های ایرانی می باشد که از بهترین و معتبرترین محصولات آرایشی - بهداشتی، غذایی و الکتریکی دنیا را بصورت مستقیم از مبادی تولید به مصرف کننده نهایی می رساند.

محصولات رویال پیشگام

 

  محصلات غذایی برند های: تک، تانای، دلیزیو، دکتراسکوک، اسکیکرز، هوبرت ، ماهراد، گرینو ...

 محصولات بهداشتی برند های : ایرویک، پاناسونیک، دابور، واتیکا، پیف پاف، فینیش، ویت، گودمکس، دوسی ،هیمالیا ...

و تجربه موفق در توزیع برندهای 

اویاپ، جانسون & جانسون، سوپرمکس، کملیون، وستینگهاوس، وکو، مکس، مینروا، گلدن مایز، یامی ، سبزدانه ، گتسبی، گالیلابلانکا، زرماکارون ،دربی، تریت، پرفتی، پودینگ، پارسیلا، بونکس، داینامین، آلکا و ...

 

 

تماس با ما

آدرس: تهران، بزرگراه ستاری نرسیده به آبشناسان ، نبش کوچه ارکیده ساختمان فراساز پلاک 3
تلفن: 28-44604022  - 021
فکس: 44604035- 021
ایمیل: از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.
ورود به پرتال شرکت رویال پیشگام